Brezplačna telefonska številka: 080 34 30

UPRAVA

Tomaž Krničar

direktor

00 386 (0) 41 73 09 90

info@element-okna.si

Maja Krničar

računovodstvo

00 386 (0)4 25 65 409

majak@element-okna.si

PRODAJNI SVETOVALEC

David Kepic

Prodajni svetovalec

00 386 (0)51 60 31 66

david@element-okna.si

Maša Grilc

Prodajni svetovalec

00 386 (0)51 60 31 64

trzenje@element-okna.si

Blaž Kragelj

Prodajni svetovalec (Primorska regija)

00 386 (0)40 36 39 06

blaz@element-okna.si

Sebastijan Vreže

Prodajni svetovalec (Štajerska regija)

00 386 (0)70 15 07 04

Sebastijan@element-okna.si

PROIZVODNJA

Luka Cotelj

vodja proizvodnje

00 386 (0)41 73 01 90

luka@element-okna.si

NABAVA, PRIPRAVA DELA

 

Sabina Ivanušič

priprava materialov, planiranje proizvodnje

00 386 (0)41 60 17 90

sabina@element-okna.si

Irena Ferbar

nabava, priprava materialov

00 386 (0)41 73 08 50

irena@element-okna.si

Za zagotavljanje boljše uporabniške izkušnje in za analizo podatkov o obiskanosti naša spletna stran uporablja spletne piškotke. Več informacij Strinjam se